Isaak Iljitš Levitan

1860–1900
Eesti Kunstimuuseum; Tartu Kunstimuuseum

Sirvi 5 teost kataloogis →

Etüüd, Isaak Iljitš LevitanEtüüd
1878 · Eesti Kunstimuuseum
Mustlased (mustlaslaager), Isaak Iljitš LevitanMustlased (mustlaslaager)
1889 · Tartu Kunstimuuseum
Maastik veega, Isaak Iljitš LevitanMaastik veega
1890 · Eesti Kunstimuuseum
Õhtune rand paatidega, Isaak Iljitš LevitanÕhtune rand paatidega
Eesti Kunstimuuseum
Õhtune küla, Isaak Iljitš LevitanÕhtune küla
Eesti Kunstimuuseum

5 pildiga teost; siin esimesed 5, kõik kataloogis. Pilte näidatakse ainult autoriõiguse alt vabade teoste ja galeriides müügil olevate teoste kohta, hoidjate endi serveritest.

Sarnased kunstnikud — sama aeg, liigid ja ained: Ivan Aivazovski · Mihhail Konstantinovitš Klodt · Vladimir Jegorovitš Makovski · Gavriil Pavlovitš Kondratenko · Alexander Rizzoni · Eduard Spoerer

Kaasaegsed kogus Eesti Kunstimuuseum: Sergei (Sergi) Ivanovitš Vassilkovski (Vassilkivski) · Clara Ehmcke · Wilhelm Rohr · Félicien Rops · Johann Zahnd

Kümnendi kaupa: 1870ndad · 1880ndad · 1890ndad
Liigi kaupa: Maal
Kus teosed on: Eesti Kunstimuuseum · Tartu Kunstimuuseum

AastaPealkiriTehnikaMõõdudHoidja
1878Etüüdõlilaius: 23.5 cm; kõrgus: 13.5 cmEesti Kunstimuuseum
1889Mustlased (mustlaslaager)õlilaius: 64.0 cm; kõrgus: 29.8 cmTartu Kunstimuuseum
1890Maastik veegaõlilaius: 34.0 cm; laius: 23.0 cm; kõrgus: 38.5 cm; kõrgus: 27.2 cmEesti Kunstimuuseum
1850–1899Õhtune külaõlilaius: 22.0 cm; kõrgus: 14.6 cmEesti Kunstimuuseum
1850–1899Õhtune rand paatidegaõlikõrgus: 16.4 cm; laius: 20.8 cmEesti Kunstimuuseum

← Isaac Herbert · Kõik kunstnikud A–Ü · Isabella Bam →

Manusta oma lehele

Pildiriba, teoste arv ja link tagasi — blogile, kursuse lehele või muuseumi kodulehele. Kleebi mõlemad read: teine on link, mis ütleb otsimootorile, kust pildid pärit on.

Muuseumikirjed MuISist ja EKM digikogust; galeriide laoseis galeriide endi kataloogidest; oksjonitulemused nii, nagu Haus Galerii, Vernissage, Allee galerii, Vaal galerii, E-Kunstisalong ja Eesti Kunsti Oksjonid need avaldasid. Kogu kataloog · Parandused, eemaldamised, küsimused: info@museaal.ee